...

Корпоративний сайт, невеличкий лендинг для презентації послуг, інтернет-магазин чи освітня платформа? Можемо все!

Як зрозуміти, що вам точно потрібен сайт?

Вебсайт – обличчя вашого бізнесу у мережі, а також потужний маркетинговий інструмент. Незалежно від того, чи ви власник великої компанії, чи індивідуальний підприємець, що надає консультаційні послуги, змістовний сайт буде великим помічником у презентації послуг, пошуку нових клієнтів та роботі з наявними.

Якщо у вас виникла думка про створення власного сайту, але досі є сумніви, пропонуємо спростити задачу: дайте собі відповіді на запитання нижче.

  1. Ви впевнені у якості свого бізнесу і вважаєте, що заслуговуєте більше клієнтів, ніж є зараз?
  2. Вам часто доводиться повторювати різним клієнтам одну й ту ж інформацію (наприклад, щоразу пояснювати умови співпраці, вартість, специфіку роботи і т.д.)?
  3. Чи важливі вам довірливі стосунки з аудиторією?
  4. Чи плануєте ви запуск реклами на кшталт Google Ads чи таргетованої реклами у соцмережах?
  5. У вас обмежений бюджет і ви хочете оптимізувати витрати (наприклад, багато дзвінків, але бюджет не дозволяє найняти окремого консультанта для їх обробки)?
  6. Про вас знає незаслужено мала кількість потенційних клієнтів?
  7. Ви у висококонкурентній ніші?

Чим більше відповідей “так”, тим вища імовірність, що рішення замовити розробку вебсайту обернеться хорошою інвестицією у майбутнє вашої справи.

Якщо ви прийняли рішення замовити розробку сайту, але вагаєтесь щодо деталей, формату або взагалі уявлення не маєте, який веб-ресурс найкраще презентує ваші послуги, звертайтесь по безкоштовну консультацію. Наші спеціалісти радо допоможуть, зорієнтують.

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

ЕТАПИ СПІВПРАЦІ

ЕТАПИ СПІВПРАЦІ

ЕТАПИ СПІВПРАЦІ

1
Стартуємо

Розпочинаємо з детального аналізу проекту. Розробляємо комерційну пропозицію та укладаємо договір.

2
Створюємо прототип

Тут відбувається узгодження деталей майбутнього сайту (дизайн, функції). Пишемо технічне завдання.

3
Розробляємо дизайн

Пропрацьовуємо всі елементи дизайну, візуальні ефекти, анімацію. На цьому етапі знайомимо з фінальною версією зовнішнього вигляду сайту.

4
Програмна частина

За роботу беруться програмісти. Верстаємо, програмуємо, підключаємо потрібні інструменти.

5
Тестуємо, реєструємо

Щоб впевнитись, що все працює ідеально, проводимо детальне тестування. Після цього реєструємо домен, переносимо сайт на хостинг.

6
Запускаємо

Сайт готовий. Консультуємо і надаємо інструкції щодо користування. Надаємо гарантійний період.

ЧАСТІ ПИТАННЯ

ЧАСТІ ПИТАННЯ

ЧАСТІ ПИТАННЯ

У яку ціну мені обійдеться розробка сайту?

Загальна вартість залежить від типу сайту і потрібних функцій. Наприклад, інтернет-магазин обійдеться значно дорожче сайту-візитки чи лендингу. Точну вартість ми зможемо сказати після обговорення деталей проекту, але приблизно зорієнтувати можемо на етапі консультації. Для цього зателефонуйте нам і коротко опишіть ваш проект.

Крім того, у нас може знайтися пропозиція на різний бюджет. Тому сміливо звертайтесь по консультацію і ми зможемо знайти рішення саме для вас.

У мене вже є сайт, але він виглядає застаріло / працює повільно. Яке може бути рішення?

У більшості випадків, проблема вирішується якісним редизайном, тому створювати новий сайт потрібно далеко не у всіх випадках. Залишайте заявку на консультацію і ми обговоримо конкретно ваш випадок.

У мене офлайн-бізнес (заклад, крамниця чи ін.). Замовлення не здійснюються через інтернет і здійснюватися не будуть. Але я хочу залучити нових клієнтів. Чи є сенс у вебсайті?

Так, в цьому випадку може підійти сайт-візитка. Зручний і бюджетний варіант представити свій бізнес у мережі.

Я не дуже розуміюсь у цифровому світі, але хочу йти в ногу з часом. Розумію, що сайт потрібен, але не знаю, як зможу ним користуватися після розробки.

Це зовсім не проблема. Ми навчимо вас всіх необхідних маніпуляцій, про все розповімо і дамо відповідь на ваші запитання. Крім того, навіть після здачі проекту, у випадку труднощів з сайтом, ви зможете до нас звернутися.

НАШІ РОБОТИ

НАШІ РОБОТИ

НАШІ РОБОТИ

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.