...

Вдалий дизайн – одна з основ іміджу компанії та незамінний елемент ефективної реклами. Пропонуємо послуги брендингу, 2D/3D моделювання, 2D/3D анімації.

У сучасному висококонкурентному світі бізнесу варто використовувати всі можливі інструменти, які допоможуть підкреслити переваги та виділити серед конкурентів. Від банерів, ілюстрацій та вдалого лого до інфографіки, анімаційних відео, 2D/3D моделювання, — ніщо не виходить за межі наших можливостей. Існує багато чудових варіантів використання дизайну для бізнесу. Навіщо позбавляти себе високоефективного засобу просування продуктів і послуг вашої компанії?

Чому без цифрового дизайну ніяк

Чому без цифрового дизайну ніяк

Чому без цифрового дизайну ніяк

Якісний цифровий дизайн давно став обов’язковою умовою для компаній, які прагнуть досягти успіху. Наприклад, чи помічали ви коли-небудь сайт, банер чи логотип, який привертає увагу і здається гарним, але ви не могли зрозуміти чому? Справа в деталях, підібраних професіоналами. Кольори, шрифти, форматування тексту і навіть спосіб передачі контенту – все розроблено з певною метою.

Дизайн має вирішальне значення у рекламі. Навіть ефект від ідеальної рекламної пропозиції буде меншим, якщо візуальна подача обрана невдало. Незалежно від того, чи рекламуєте ви новий продукт, послуги, оголошуєте розпродажі чи нову акцію чи щось зовсім інше, цифровий дизайн обійтися без цифрового дизайну буде означати втратити частину потенційної аудиторії.

Цифровий дизайн – спосіб показати продукт чи компанію у найкращому світлі, продемонструвати її переваги та характер, а також зацікавити саме ту аудиторію, на яку орієнтуєтесь.

Причин замовити послуги цифрового дизайну саме у VENTUMmp game декілька:

  • працюємо творчо, але чітко: вміємо поєднати креативність зі строгим маркетинговим підходом (тобто ви отримаєте не лише красиву з візуальної сторони роботу, а й таку, що якнайкраще спрацює у маркетинговому плані на обрану аудиторію);
  • уважні до побажань замовника (врахуємо ваше бачення і подамо все у найкращому вигляді);
  • пропонуємо цікаві рішення – не просто в ногу з часом, а на крок попереду.
  • І звісно, якість, професіоналізм та чітке дотримання дедлайнів – за замовчуванням.

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

ЕТАПИ СПІВПРАЦІ

ЕТАПИ СПІВПРАЦІ

ЕТАПИ СПІВПРАЦІ

1
Стартуємо

Розпочинаємо з брифу та детального аналізу проекту. Розробляємо комерційну пропозицію та укладаємо договір.

2
Досліджуємо

Аналізуємо ринок, конкурентів, смаки і потреби цільової аудиторії.

3
Створюємо

Працюємо з візуальним стилем. Пропрацьовуємо всі елементи дизайну.

4
Фінальний

Компонуємо фінальну версію проекту, враховуючи всі правки та побажання клієнта.

ЧАСТІ ПИТАННЯ

ЧАСТІ ПИТАННЯ

ЧАСТІ ПИТАННЯ

Скільки коштують послуги дизайнера?

Тут неможливо дати однозначну відповідь, не оцінивши масштаби проекту. Але ми зможемо зорієнтувати вас у ціні після обговорення проекту. Залишайте заявку у формі для зворотного зв’язку і очікуйте на дзвінок менеджера.

Чи правда, що кольори у дизайні можуть бути вирішальними, коли потенційний клієнт приймає рішення про покупку?

Так, і можуть мати як позитивний, так і негативний ефект. Щобільше, невдала кольорова гама може відштовхнути клієнта ще на етапі першого враження. Тому підбір кольору краще довірити професіоналу. Наші дизайнери знають секрети кольорів:)

У мене є чітке бачення дизайну, але самостійно втілити не можу. А ви зможете зробити так, як це бачу я?

Ми можемо прислухатись до всіх ваших побажань і зробити все стильно, трендово і максимально близько до вашого бачення. Звісно, для цього вам доведеться чітко все пояснити. Ми не читаємо думок, але дуже уважні до клієнта:)

У мене вже є дизайн, але хочеться зробити його сучаснішим. Важливо, не втратити стиль бренду.

Це не проблема. Ми оновимо дизайн так, що старі клієнти не перестануть вас впізнавати.

НАШІ РОБОТИ

НАШІ РОБОТИ

НАШІ РОБОТИ

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.