...

Розробка AR додатків

Розробка AR додатків

Розробка AR додатків

AR-додатки можуть стати як вашим повноцінним бізнесом, так і ефективним доповненням власної справи.

опис послуги

опис послуги

опис послуги

Доповнена реальність стала справжньою революцією у світі технологій. З огляду на зростання кількості користувачів доповненої реальності, гравцям ринку варто використовувати силу нових технологій для збільшення залучення, продажів та покращення якості обслуговування клієнтів. Виберіть високоякісні послуги розробки доповненої реальності, які надає VENTUMmp game, і зробіть крок вперед у вашому бізнесі.

Щоб отримати безкоштовну консультацію або замовити послугу, залиште заявку у формі зворотного зв’язку або зателефонуйте за номером на сайті.

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

Пропонуємо:

Пропонуємо:

Пропонуємо:

1
Додаток AR із геолокацією

Ні, це не обов’язково ще один Pokémon GO. Доповнена реальність у поєднанні з геолокацією може зробити набагато більше! Туризм, готельно-ресторанна справа, нерухомість, роздрібна торгівля – це лише кілька галузей, які можуть скористатися надійними послугами розробки доповненої реальності.

2
AR в освіті

AR та освіта – ідеальний дует. Навіщо нудьгувати в класі, коли ви можете взяти свій мобільний пристрій і поринути у світ захоплюючих вражень? Скористайтеся нашими послугами розробки доповненої реальності та трансформуйте сферу за допомогою абсолютно нового продукту!

3
AR в IoT

AR тут, щоб забезпечити покращену візуалізацію даних і додати більше взаємодії з вашим продуктом за допомогою реального середовища. Забезпечте своїм користувачам неймовірний досвід завдяки нашій якісній розробці додатків AR!

НАШІ РОБОТИ

НАШІ РОБОТИ

НАШІ РОБОТИ

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.