...

Редизайн

Редизайн

Редизайн

У вас вже є сайт, але “щось з ним не так”? Хочеться свіжого дизайну, зручнішої навігації і щоб швидше запрацював? Все вирішить редизайн!

чому потрібен редизайн сайту?

чому потрібен редизайн сайту?

чому потрібен редизайн сайту?

Кожен веб-ресурс з часом потребує модернізації. Тренди веб-дизайну не стоять на місці і сайт, створений у 2015 за “останнім писком моди”, раптом виявляється зовсім неактуальним у наш час. Не переробляти ж з нуля?

Буває, що сайт красивий і сучасний, але чомусь у користувачів виникають проблеми у навігації. Не відразу знаходять потрібну кнопку чи інформацію і спішать телефонувати консультантам. Або відображається не на всіх пристроях коректно.

Або наче все добре. Окрім швидкості завантаження: тут треба щось міняти, бо клієнти не люблять довго чекати.

Всі випадки є типовими запитами для редизайну.

Попри назву, яка відсилає нас до слова “дизайн”, сам процес може стосуватися трьох напрямків, всіх відразу або конкретного за бажанням.

  • Візуальний стиль. Тут все зрозуміло: модернізуємо оформлення. Кольори, розміщення елементів, ефекти та анімації, графіка. 

  • Технічний. На цьому етапі відбувається робота з кодом. Рятує у випадках повільної роботи сайту чи інших технічних проблем.

  • Функціональний. Стосується змін у навігації, меню, рубрик. Допомагає покращити юзабіліті.

Отримати консультацію або замовити редизайн сайту можна за телефонами на сайті або заповнивши форму зворотного зв’язку.

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

Group 79

КОРПОРАТИВНИЙ САЙТ

Корисний веб-ресурс для компанії. Не просто сайт, а повноцінний майданчик для комунікації співробітників, інформування щодо новин компанії, а також створення позитивного іміджу серед потенційних та поточних клієнтів. Може працювати і як рекламний інструмент.

Group 79

САЙТ ВІЗИТКА

Невеличкий сайт (одна або декілька сторінок) з інформацією про фірму, підприємця чи організацію (з описом діяльності, контактами і т.п.). Найбільш бюджетний варіант сайту, що не заважає йому бути повноцінним маркетинговим інструментом.

30

РЕДИЗАЙН

На випадок, якщо у вас є сайт, але хочеться зробити його сучаснішим, функціональнішим. Якщо ресурс здається недостатньо зручним, погано відображається на смартфонах, довго завантажується або просто почав здаватися вам некрасивим – замовити редизайн сайту стане найкращим рішенням.

51

ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН

Інтернет-ресурс з прямим продажем товару. Все більше покупців надають перевагу онлайн-шопінгу, тож інтернет-магазин – ефективний спосіб розширити свою аудиторію (якщо ви вже продаєте офлайн) або розпочати власний бізнес, не витрачаючись на оренду окремих приміщень для торгівлі.

61

Landing Page

Лендинг або сайт-вітрина – завершальна сторінка продаж. Її метою є швидка конверсія (тобто покупка, замовлення, завантаження потрібного файлу чи збір контактів). Це може бути як і окремий односторінковий сайт, так і нова сторінка наявного сайту, створена під конкретну рекламу.

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

НАШІ РОБОТИ

НАШІ РОБОТИ

НАШІ РОБОТИ

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.