...

Landing Page

Landing Page

Landing Page

Якщо потрібна сторінка, куди потраплятимуть клієнти з інтернет-реклами або пошукової видачі. Просте рішення для залучення онлайн-аудиторії.

Ви прийняли рішення рекламуватися в мережі, але у вас немає сайту і потреби створювати складний багатосторінковий веб-ресурс? Чи у вас є сайт, але потрібно створити якісну сторінку для переходів від певної реклами? Лендинг (або сайт-вітрина) – ефективний варіант для таких запитів.

Як працює лендинг?

Як працює лендинг?

Як працює лендинг?

Після кліку по рекламі (таргет у соцмережах, Google Ads, банер на сайті, посилання у статті, у email-листі) або ж переході у видачі пошукової системи, користувач потрапляє на сторінку, яка чітко описує продукт чи пропозицію. Це і є лендинг. Задачею такої сторінки є конверсія  (покупка, замовлення, вписування своїх контактів – залежно від цілі реклами).

Щоб сторінка виконала свою функцію найбільш ефективно, вона повинна містити чотири важливі елементи:

  • потужну візуальну складову, що зацікавить цільову аудиторію;

  • влучний заголовок;

     

  • ефективний заклик до дії;

     

  • лаконічно, але цікаво описану пропозицію.

У VENTUMmp game ви можете замовити лендинг, який не просто відповідатиме необхідним вимогам, а й підкреслить потрібний характер та ідею за допомогою індивідуального дизайну. А якщо у вас вже є бренд-бук, ми втілимо стиль на сайті у найкращому вигляді.

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

Group 79

КОРПОРАТИВНИЙ САЙТ

Корисний веб-ресурс для компанії. Не просто сайт, а повноцінний майданчик для комунікації співробітників, інформування щодо новин компанії, а також створення позитивного іміджу серед потенційних та поточних клієнтів. Може працювати і як рекламний інструмент.

Group 79

САЙТ ВІЗИТКА

Невеличкий сайт (одна або декілька сторінок) з інформацією про фірму, підприємця чи організацію (з описом діяльності, контактами і т.п.). Найбільш бюджетний варіант сайту, що не заважає йому бути повноцінним маркетинговим інструментом.

30

РЕДИЗАЙН

На випадок, якщо у вас є сайт, але хочеться зробити його сучаснішим, функціональнішим. Якщо ресурс здається недостатньо зручним, погано відображається на смартфонах, довго завантажується або просто почав здаватися вам некрасивим – замовити редизайн сайту стане найкращим рішенням.

51

ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН

Інтернет-ресурс з прямим продажем товару. Все більше покупців надають перевагу онлайн-шопінгу, тож інтернет-магазин – ефективний спосіб розширити свою аудиторію (якщо ви вже продаєте офлайн) або розпочати власний бізнес, не витрачаючись на оренду окремих приміщень для торгівлі.

61

Landing Page

Лендинг або сайт-вітрина – завершальна сторінка продаж. Її метою є швидка конверсія (тобто покупка, замовлення, завантаження потрібного файлу чи збір контактів). Це може бути як і окремий односторінковий сайт, так і нова сторінка наявного сайту, створена під конкретну рекламу.

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

Для чого найчастіше використовують лендинг?

1

Для продажів (перенаправити користувача на магазин чи продати конкретний продукт).

2

Для збору контактів аудиторії (наприклад, запропонувати безкоштовний бонус в обмін на електронну адресу).

3

Для реєстрації на захід чи у членський клуб.

4

Для надання безкоштовного періоду користування певною послугою.

НАШІ РОБОТИ

НАШІ РОБОТИ

НАШІ РОБОТИ

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.