...

Корпоративний сайт

Корпоративний сайт

Корпоративний сайт

Ідеальне практичне та іміджеве рішення для великої компанії. Зручність, функціональність та рекламний інструмент у одному ресурсі.

Як зрозуміти, що вам потрібен саме корпоративний сайт?

  1. Ваша компанія чи підприємство є досить вагомою на ринку (або націлена на такі перспективи)?

  2. Ви націлені на створення серйозного іміджу та маєте фірмовий стиль або плануєте його розробку? 

  3. Вам потрібно, щоб сайт давав вичерпні відповіді на основні запитання потенційних клієнтів та партнерів, містив форму зворотного зв’язку, портфоліо, онлайн-чат чи інші подібні функції, важливі для аудиторії?

  4. Крім іншого, потрібен блог для публікації новин компанії?

  5. Вам важливо, щоб окрім маркетингової функції, сайт був платформою для комунікацій зі співробітниками?

Наявність такого сайту має вплив на репутацію бізнесу.  Ми, VENTUMmp game, з радістю допоможемо вашому бізнесу, розробивши не просто функціональний корпоративний сайт, а трендовий та маркетингово обґрунтований ресурс.

Детально проаналізуємо ринок, вивчимо смаки та запити цільової аудиторії. Поєднаємо це з вашими запитами, потребами та характером компанії. Результатом стане зручний сайт з індивідуальним дизайном, який якнайкраще підійде саме вашій компанії.

А якщо у вас вже є бренд-бук, ми втілимо стиль на сайті у найкращому вигляді.

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

Group 79

КОРПОРАТИВНИЙ САЙТ

Корисний веб-ресурс для компанії. Не просто сайт, а повноцінний майданчик для комунікації співробітників, інформування щодо новин компанії, а також створення позитивного іміджу серед потенційних та поточних клієнтів. Може працювати і як рекламний інструмент.

Group 79

САЙТ ВІЗИТКА

Невеличкий сайт (одна або декілька сторінок) з інформацією про фірму, підприємця чи організацію (з описом діяльності, контактами і т.п.). Найбільш бюджетний варіант сайту, що не заважає йому бути повноцінним маркетинговим інструментом.

30

РЕДИЗАЙН

На випадок, якщо у вас є сайт, але хочеться зробити його сучаснішим, функціональнішим. Якщо ресурс здається недостатньо зручним, погано відображається на смартфонах, довго завантажується або просто почав здаватися вам некрасивим – замовити редизайн сайту стане найкращим рішенням.

51

ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН

Інтернет-ресурс з прямим продажем товару. Все більше покупців надають перевагу онлайн-шопінгу, тож інтернет-магазин – ефективний спосіб розширити свою аудиторію (якщо ви вже продаєте офлайн) або розпочати власний бізнес, не витрачаючись на оренду окремих приміщень для торгівлі.

61

Landing Page

Лендинг або сайт-вітрина – завершальна сторінка продаж. Її метою є швидка конверсія (тобто покупка, замовлення, завантаження потрібного файлу чи збір контактів). Це може бути як і окремий односторінковий сайт, так і нова сторінка наявного сайту, створена під конкретну рекламу.

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

Корпоративний сайт – зручна платформа для:

1
Зв’язку зі співробітниками;
2
Публікації новин компанії;
3
Презентування послуг цільовій аудиторії;
4
Розміщення вичерпної інформації для клієнтів;
5
Mаркетингових взаємодій.

НАШІ РОБОТИ

НАШІ РОБОТИ

НАШІ РОБОТИ

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.