...

Інтернет магазин

Інтернет магазин

Інтернет магазин

Онлайн-ринок розвивається з геометричною прогресією. Не варто боятися конкуренції, адже попит лише зростає. За онлайн-торгівлею майбутнє, а інтернет-магазин – досі перспективний варіант бізнесу.

опис послуги

опис послуги

опис послуги

Довірити розробку інтернет-магазину з нуля компанії VENTUMmp game – рішення, яким ви залишитесь задоволені. Адже ми пропонуємо повний цикл послуг зі звітуванням на кожному етапі та гарантійний термін з техпідтримкою після релізу. Ми завжди готові прислухатись до ваших ідей, побажань та втілити їх найкращим чином. Також ви зможете слідкувати за роботою над проектом в режимі онлайн.

Після розробки проводимо навчання, а також, за запитом, надаємо маркетингові рекомендації.

У VENTUMmp game ви можете замовити інтернет-магазин, який не просто відповідатиме необхідним вимогам, а й підкреслить потрібний характер та ідею за допомогою індивідуального дизайну. А якщо у вас вже є бренд-бук, ми втілимо стиль на сайті у найкращому вигляді.

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

Group 79

КОРПОРАТИВНИЙ САЙТ

Корисний веб-ресурс для компанії. Не просто сайт, а повноцінний майданчик для комунікації співробітників, інформування щодо новин компанії, а також створення позитивного іміджу серед потенційних та поточних клієнтів. Може працювати і як рекламний інструмент.

Group 79

САЙТ ВІЗИТКА

Невеличкий сайт (одна або декілька сторінок) з інформацією про фірму, підприємця чи організацію (з описом діяльності, контактами і т.п.). Найбільш бюджетний варіант сайту, що не заважає йому бути повноцінним маркетинговим інструментом.

30

РЕДИЗАЙН

На випадок, якщо у вас є сайт, але хочеться зробити його сучаснішим, функціональнішим. Якщо ресурс здається недостатньо зручним, погано відображається на смартфонах, довго завантажується або просто почав здаватися вам некрасивим – замовити редизайн сайту стане найкращим рішенням.

51

ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН

Інтернет-ресурс з прямим продажем товару. Все більше покупців надають перевагу онлайн-шопінгу, тож інтернет-магазин – ефективний спосіб розширити свою аудиторію (якщо ви вже продаєте офлайн) або розпочати власний бізнес, не витрачаючись на оренду окремих приміщень для торгівлі.

61

Landing Page

Лендинг або сайт-вітрина – завершальна сторінка продаж. Її метою є швидка конверсія (тобто покупка, замовлення, завантаження потрібного файлу чи збір контактів). Це може бути як і окремий односторінковий сайт, так і нова сторінка наявного сайту, створена під конкретну рекламу.

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

НАШІ РОБОТИ

НАШІ РОБОТИ

НАШІ РОБОТИ

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.