...

Ми допомагаємо бізнесу розробляти та створювати чудові цифрові продукти, забезпечуючи безперебійну роботу користувачів на всіх сучасних платформах і пристроях. 

Ми пропонуємо повний цикл послуг з розробки, інтеграції та управління додатками. Незалежно від того, чи це програма, орієнтована на споживача, чи рішення корпоративного класу, компанія керує всім процесом розробки мобільного додатка від ідеї та концепції до доставки та постійної підтримки.

Популярні мобільні додатки

Популярні мобільні додатки

Популярні мобільні додатки

  • Ігри.  Людям потрібні ігри, щоб зняти напругу після робочого дня, заповнити прогалини часу під час тривалих подорожей або просто розважитися. Тому сьогодні це найбільш популярний тип додатків.

  • Бізнес-додатки. Ми не лише спеціалізуємося на створенні ефективних бізнес-додатків для Android, а й знаємо, як створювати відповідні бізнес-додатки для iOS. Обидва мають зручний інтерфейс, щоб зробити ділову діяльність легкою та зручною.
  • Аналізатори даних. Ділове життя може бути динамічним і стрімким. Під час відряджень програми аналізу даних на мобільному пристрої можуть виявитися дуже корисними, коли під рукою немає ПК чи ноутбука.
  • Органайзери. Програми для Android, такі як календарі, калькулятори, сповіщення, вимірювальні програми, допомагають контролювати постійний потік інформації.
  • Карти та навігатори. Мобільні карти не тільки допоможуть вам знайти дорогу в чужому місті, але й відшукати найкоротший шлях до пункту призначення.
  • Каталоги продукції. Ми можемо створити привабливий, зручний каталог продуктів для вашого бізнесу. Клієнти будуть вдячні, коли миттєво знайдуть потрібний їм продукт.

Замовити розробку додатка або отримати консультацію ви можете за номерами, вказаними на сайті, або залишивши заявку в формі зворотного зв’язку.

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

ЕТАПИ СПІВПРАЦІ

ЕТАПИ СПІВПРАЦІ

ЕТАПИ СПІВПРАЦІ

1
Етап 1: стартуємо

Розпочинаємо з детального аналізу проекту. Розробляємо комерційну пропозицію та укладаємо договір.

2
Етап 2: створюємо прототип

Тут відбувається узгодження деталей майбутнього сайту (дизайн, функції). Пишемо технічне завдання.

3
Етап 3: розробляємо дизайн

Пропрацьовуємо всі елементи дизайну, візуальні ефекти, анімацію. На цьому етапі знайомимо з фінальною версією зовнішнього вигляду сайту.

4
Етап 4: програмна частина

За роботу беруться програмісти. Верстаємо, програмуємо, підключаємо потрібні інструменти.

5
Етап 5: тестуємо, реєструємо

Щоб впевнитись, що все працює ідеально, проводимо детальне тестування. Після цього реєструємо домен, переносимо сайт на хостинг.

6
Етап 6: запускаємо

Сайт готовий. Консультуємо і надаємо інструкції щодо користування. Надаємо гарантійний період.

ЧАСТІ ПИТАННЯ

ЧАСТІ ПИТАННЯ

ЧАСТІ ПИТАННЯ

Скільки коштує розробка мобільних додатків? Це дійсно дорого?

З однієї сторони, це не так дорого, як більшість може подумати. З іншої – на це запитання немає простої відповіді через багато факторів. Різни рівень кваліфікації розробників (що залежить від самого проекту), складність проекту та час, необхідний для створення програми, впливають на вартість створення. Залиште заявку на консультацію у формі зворотного зв’язку, очікуйте на дзвінок та розкажіть консультанту про вашу ідею додатку, і ми зможемо зорієнтувати вас щодо приблизної вартості.

Скільки часу триває розробка мобільного додатка?

Тут знову все залежить від масштабів проекту. Заповніть форму зворотного зв’язку і наш консультант вам зателефонує. Розповівши детальніше про додаток, ви зможете дізнатися попередню інформацію щодо тривалості роботи.

Чи зможу я спостерігати за розробкою на всіх етапах?

Звісно. Ми звітуємо про кожен етап роботи. 

У мене є ідея мобільної гри, але я не уявляю ні масштабів роботи над нею, ні вартості, але хочу реалізувати ідею. Що робити?

Якщо ви рішуче налаштовані втілити ваш проект в життя і готові в нього вкладатися, сміливо звертайтесь по консультацію. Консультація безкоштовна і ні до чого не зобов’язує, але ми будемо раді зійтись на зручних умовах.

НАШІ РОБОТИ

НАШІ РОБОТИ

НАШІ РОБОТИ

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.