...

Дивувати, вражати, ламати кордони реальності – ось що може AR. А ми можемо успішно інтегрувати технологію доповненої реальності у ваш бізнес.

ОПИС

ОПИС

ОПИС

Чи не найвідоміший приклад доповненої реальності в масовій культурі Pokemon Go давно перетворив технології AR на тренд. Вони здатні змінити кожну область — від розваг до охорони здоров’я. Доповнена реальність може оптимізувати процеси, вирішити деякі з найбільших проблем у різних галузях і забезпечити неперевершений досвід користувача, що призводить до необхідного підвищення рентабельності інвестицій. Не дивно, що бізнес все більше стає на шлях AR. 

Технології доповненої реальності пропонують широкий простір для творчості. Між тим, кожен бізнес-кейс унікальний, і ваш не виняток. Незалежно від того, чи цікавитесь ви доповненою реальністю для iOS або ваш проект потребує розробки Android AR, наш перший крок — вислухати ваші потреби, проаналізувати та втілити  у бізнес-вимоги. 

Компанія VENTUMmp game пропонує такі напрямки послуг доповненої реальності:

  • AR рішення для бізнесу;
  • розробка AR додатків;
  • розробка AR ігор.

Ми допоможемо створити надійне рішення, яке виведе вас на ринок або вдихне нове життя у ваш бізнес.

Співпраця не припиняється після випуску продукту. Ми готові допомогти, коли справа доходить до масштабування, проблем інтеграції, оновлення товарів (для електронної комерції) або будь-яких інших проблем, з якими ви стикаєтесь.

Щоб отримати безкоштовну консультацію або замовити послугу, залиште заявку у формі зворотного зв’язку або зателефонуйте за номером на сайті.

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

ЕТАПИ СПІВПРАЦІ

ЕТАПИ СПІВПРАЦІ

ЕТАПИ СПІВПРАЦІ

1
Стартуємо

Розпочинаємо з детального аналізу ринку, попиту, конкурентів. Створюємо комерційну пропозицію.

2
Продумуємо концепцію

Перетворюємо ідею в концепцію. Формуємо технічне завдання.

3
Моделюємо

Працюємо з 3D, об'єктами, анімацією, текстурами. Плануємо інтерфейс додатку.

4
Програмна частина

За роботу беруться програмісти: пишемо код і об'єднуємо попередні етапи в готовий продукт.

5
Тестуємо, відладжуємо

Щоб впевнитись, що все працює ідеально, проводимо детальне тестування.

6
Запускаємо

Консультуємо, передаємо проект. За потреби, реєструємо на відповідних майданчиках. Забезпечуємо подальшу технічну підтримку.

ЧАСТІ ПИТАННЯ

ЧАСТІ ПИТАННЯ

ЧАСТІ ПИТАННЯ

Чим може бути корисна доповнена реальність для бізнесу, не пов’язаному з розвагами?

AR надає компаніям можливість запропонувати своїм клієнтам розширену демонстрацію свого продукту в реальному часі в призначеному фізичному просторі. Це може допомогти їм раціоналізувати та підтвердити свої ціннісні пропозиції. Сервіси AR різко змінюють бізнес-ландшафт, пропонуючи клієнтам миттєве захоплююче враження від зовнішнього вигляду продукту. Це не тільки прискорює покупку, але й зміцнює лояльність клієнтів до вашого бренду.

Чим віртуальна реальність відрізняється від доповненої?

Доповнена реальність, як випливає з назви, доповнює реальний простір віртуальними елементами та маркерами через мобільний додаток. У цьому відношенні AR є частково віртуальним і пропонує глядачеві картину середовища, яке може мати існування з певними перспективними елементами або продуктами. Наприклад, накладення меблів на вебсайті інтернет-магазину на відповідний простір, щоб мати уявлення про те, як стілець виглядатиме в інтер’єрі клієнта. VR же пропонує користувачу повністю віртуальну екскурсію. Наприклад, віртуальний тур віддаленим музеєм у класі є прикладом віртуальної реальності.

Чи потрібне якесь додаткове обладнання?

Тоді як віртуальна реальність зазвичай вимагає спеціального обладнання, такого як окуляри або гарнітури VR, для доповненої реальності потрібен лише спеціальний мобільний додаток.

Скільки коштує розробка AR програми?

Вартість формується залежно від масштабів проекту, складності втілення ідеї, термінів розробки, кількості та рівня кваліфікації залучених співробітників. Ціну створення AR додатки неможливо зробити фіксованою, але ми можемо приблизно зорієнтувати після того, як ви нам опишете ідею проекту.

НАШІ РОБОТИ

НАШІ РОБОТИ

НАШІ РОБОТИ

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.