...

Наші рішення VR допомагають створити цифровий світ, що дозволяє користувачам віртуально випробовувати їхні продукти та послуги. Незалежно від того, демонструєте ви продукти клієнтам чи пропонуєте дистанційне навчання співробітникам, у нас є рішення.

Переваги віртуальної реальності для бізнесу

Переваги віртуальної реальності для бізнесу

Переваги віртуальної реальності для бізнесу

Можливість підвищити продажі інноваційним шляхом

Ми допоможемо вам застосувати технологію віртуальної реальності, щоб здивувати клієнтів новітньою послугою «спробуйте, перш ніж купувати» (реалістично продемонструвавши продукт у віртуальному просторі). Це зміцнює цілісність бренду, формує довіру і позитивно впливає на продажі.

Спосіб справити враження

Технологія віртуальної реальності дає змогу компаніям (зокрема в сферах розваг, ігор, спорту, подорожей, онлайн-трансляції та маркетингу) задовольняти попит споживачів на враження. Це відкриває середовище для нової аудиторії, незалежно від місця розташування, і дозволяє брендам представляти свій контент новим, більш привабливим способом.

Можливість виділитися серед конкурентів

Використання віртуальної реальності активно набирає обертів, проте досі вважається прерогативою успішних, сучасних компаній. Віртуальна реальність – спосіб не тільки позитивно вплинути на імідж компанії, а й привернути увагу швидше і більш інноваційно, ніж конкуренти.

Найчастіше VR використовують в таких галузях:

  • маркетинг;
  • івент;
  • медицина;
  • освіта;
  • нерухомість;
  • розваги.

Ми допоможемо вам скористатися унікальними перевагами технологій. Замовити послугу VR можна, зателефонувавши за номерами на сайті або залишивши заявку у формі зв’язку. Консультація розпочнеться з обговорення можливості технології конкретно для вашої справи і з урахуванням вашого бюджету.

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

Віртуальна реальність дозволяє клієнтам відчути переваги продукту чи послуги більш інноваційним і ефективним способом.

Віртуальна реальність – це нові можливості реклами, що стирають грані між уявою та дійсністю. Така реклама не буде проігнорована через так звану “рекламну сліпоту” (коли звичайних рекламних банерів настільки багато, що люди перестають їх помічати).

VR змінює динаміку між брендами та споживачами. Замість того, щоб використовувати блокувальники чи якнайшвидше закривати рекламу, люди навпаки шукають і цікавляться досвідом віртуальної реальності, навіть, якщо чітко бачать в ній маркетингову складову.

Врешті, використання віртуальної реальності у якомусь звичному для всіх бізнесі – спосіб привернути увагу і показати: “Ми – технологічні. Ми – успішні. Ми – готові до суперцифрового майбутнього”.

Компанія VENTUMmp game із задоволенням допоможе інтегрувати VR саме у ваш бізнес, враховуючи всі маркетингові нюанси. Телефонуйте або залишайте заявку на сайті для отримання консультації.

Технології віртуальної реальності – ключ до трансформації галузі охорони здоров’я.

Ми у VENTUMmp game переконані, що найближчими роками нас чекають геніальні стартапи і справжні прориви у використанні VR у медицині. Однак навіть сьогодні винайдено декілька способів ефективного використання технології у такій важливій галузі.

Краща комунікація з пацієнтами

За допомогою віртуальної реальності можна “транспортувати” пацієнта всередину людського тіла, щоб отримати доступ і переглядати ділянки, які неможливо було б зрозуміло показати традиційними методами.

Використовуючи гіперреалістичну CGI, віртуальні моделі можна відображати в режимі реального часу, дозволяючи лікарям показувати пацієнтам важливу інформацію з більшою деталізацією, допомагаючи їм візуалізувати свій стан і побачити, як терапія та лікування будуть працювати.

Медична підготовка

Інтерактивні цифрові моделі дають студентам і викладачам доступ до передових способів візуалізації анатомії людини, які значно перевершують традиційні уроки анатомії.

Клінічні огляди можна повторювати, навчати та досліджувати відповідно до програм. А індивідуальні хірургічні процедури можна моделювати з нульовим ризиком для пацієнта, створюючи безпечніші умови та ефективніший за витратами та часом спосіб навчання. Віртуальні моделі також можуть реагувати динамічно, чого не може жоден традиційний зразок. Все це сприяє більш цілісному розумінню фізіології.

Психічне здоров’я

Використовуючи 360-відео та віртуальні світи, психотерапія буде забезпечена способами та місцями, які перевершують старі методики.

Терапевту більше не потрібно супроводжувати клієнта до переповненого торгового центру або на високу будівлю. Ситуації, які непрактично або неможливо відтворити, (наприклад, страх перед польотом, або страшні події, які можуть ховатися за посттравматичним стресовим розладом) можна викликати одним клацанням миші.

Управління болем при фізичній терапії

Наприклад, занурення у віртуальну реальність зменшує рівень болю пацієнтів, що проходять фізіотерапію після пересадки шкіри. Доведено, що VR при фізичній терапії ефективний у прискоренні часу відновлення. Дозволяючи пацієнту виконувати призначені їм щоденні вправи у віртуальному середовищі, така технологія робить заняття веселішими, зосереджує пацієнта та допомагає йому підтримувати бадьорість протягом тривалого періоду відновлення. У сфері VR можлива навіть реабілітація після інсульту.

Замовити безкоштовну консультацію можна залишивши заявку на сайті або зателефонувавши на вказані номери.

Віртуальна реальність робить навчання не просто ефективнішим, а й надзвичайно захопливим. Така освіта нагадуватиме цікаву гру, і навчальний процес перестане бути чимось таким, до чого потрібно себе примушувати.

Використанні технології VR буде корисним у будь-якому віці та для будь-яких типів навчальних закладів.

Дошкільна освіта

Рання освіта – це навчання через досвід. Наймолодші учні можуть отримати велику користь від захопливого середовища 360, що закладе міцну основу в дошкільному віці.

Початкова школа

Існує величезний потенціал для втілення навчальної програми в життя за допомогою віртуальної реальності. Учні молодших класів будуть в захваті від віртуального відвідування далеких куточків світу чи споглядання динозаврів.

Середня школа

Ключовим пріоритетом для вчителів є забезпечення зацікавленості  та мотивації учнів. Віртуальна реальність може розкрити потенціал, даючи підліткам нові способи навчання та навіть можливості створювати власні медіа.

Професійне навчання

Здатність випробувати тренування в режимі 360 є неоціненною: лише уявіть, що механік-початківець може спостерігати за працюючим двигуном з усіх сторін, не виходячи з класної кімнати, чи майбутній лікар детально роздивлятися роботу серця.

Дізнатися, як можна інтегрувати технології віртуальної реальності у вашу освітню справу ви можете залишивши заявку на сайті або зателефонувавши за номерами на сайті.

Віртуальна реальність зараз займає перше місце у світі нерухомості. Надайте клієнтам захопливу можливість реалістично оглянути житло дистанційно або ще до його створення.

Технологія VR дозволяє потенційним покупцям переміститися в будинок або квартиру, які вони розглядають. Опинившись там, вони зможуть оглянути об’єкт з будь-якого ракурсу та на льоту скоригувати свій візуальний вибір.

Це виходить далеко за межі простого уявлення про те, як буде виглядати їхній майбутній новий будинок, коли облаштують усі меблі та застосують свій вибір кольорів. За допомогою віртуальної реальності клієнт може реально побачити, як виглядатиме новий житловий простір, використовуючи технологію 360°. І не тільки з різними кольорами стін і різним розміщенням меблів, а й за різних умов освітлення. Насправді немає кращого способу отримати уявлення про те, як буде виглядати будинок, перш ніж фактично переїхати. Це виходить далеко за межі всього, що було доступно раніше!

У минулому цей тип передових технологічних послуг був зарезервований для еліти, яка купувала надзвичайно дорогі будинки. Але зараз середньостатистичні забудовники, які працюють над будинками, таунхаусами, тепер можуть дозволити собі зануритися в деякі з найцікавіших доступних технологій.

Отримати консультацію щодо реалізації VR у нерухомості можна за номерами на сайті або залишивши заявку у формі зворотного зв’язку.

Можливість пережити захопливу пригоду в межах чотирьох стін.

У кіно

Неймовірні технології VR трансформують кінематографічні враження по всьому світу. Кілька відомих світових кінофестивалів представили VR для короткометражок, проклавши шлях для перегляду інтерактивних фільмів. Елементи віртуальної реальності дозволяють глядачам дивитися фільм очима героїв, змушуючи краще відчувати кожну сцену. Експерти прогнозують, що в майбутньому саме таким стане чи не весь кінематограф.

В іграх

Поява віртуальної реальності вивела ігри на новий рівень, забезпечивши середовище з реальними моделюваннями. Техніки дозволяють користувачам відчути гострі емоції та захоплення відеоігри в реальному середовищі. VR робить ігровий досвід настільки реалістичним, що гравці відчувають ілюзію перенесення в абсолютно новий світ. 

У спорті

Аспекти віртуальної реальності вийшли далеко за межі закритих просторів, приносячи більше задоволення від спорту та активного відпочинку. Користувачі можуть увійти в абсолютно новий світ, де все виглядає чарівно, захопливо і настільки реально, наскільки це можливо. Віртуальна реальність пропонує любителям спорту низку можливостей. Збільшується кількість спортивних подій, які знімаються на 360-градусні камери. Ці камери дозволяють створювати відеозаписи спортивних матчів у режимі реального часу. Перегляд цих відео за допомогою гарнітури VR створює враження, ніби ви біжите разом із гравцями.

Для консультації щодо застосування VR у вашій справі, телефонуйте за номерами на сайті або залиште заявку у формі зворотного зв’язку.

ЕТАПИ СПІВПРАЦІ

ЕТАПИ СПІВПРАЦІ

ЕТАПИ СПІВПРАЦІ

1
Стартуємо

Розпочинаємо з детального аналізу проекту. Розробляємо комерційну пропозицію та укладаємо договір.

2
Готуємось

Пропрацьовуємо концепцію. Створюємо детальне технічне завдання

3
Моделюємо

Працюємо з 3D-простором, об'єктами, анімацією, текстурами. Плануємо інтерфейс додатку.

4
Програмна частина

За роботу беруться програмісти: пишемо код і об'єднуємо попередні етапи в готовий продукт.

5
Тестуємо, відладжуємо

Щоб впевнитись, що все працює ідеально, проводимо детальне тестування.

6
Запускаємо

Консультуємо, передаємо проект. За потреби, реєструємо на відповідних майданчиках. Забезпечуємо подальшу технічну підтримку.

часті питання

часті питання

часті питання

VR – це ж дуже дорого?

Віртуальна реальність тепер доступніша, ніж будь-коли раніше. Завдяки різноманітним інструментам і пристроям для доступу до віртуальної реальності ви можете створювати власні унікальні рішення, як і будь-який мобільний додаток.

Також спеціальні гарнітури стають дешевшими, що дозволяє обладнати своїх співробітників чи клієнтів сучасними пристроями за нижчою ціною, ніж навіть кілька років тому.

Втім, все залежить від масштабів проекту. Звертайтеся по консультацію і ми зорієнтуємо вас у ціні саме для вашого проекту.

Для чого окуляри віртуальної реальності?

Їх можна використовувати для ігор, перегляду панорамних медіа, дизайну інтер’єру і т.д. Окуляри віртуальної реальності забезпечують глибоке занурення та ефект присутності, чого неможливо досягнути за допомогою лише моніторів.

Які можливості VR для мого бізнесу?

Впевнені, ми знайдемо спосіб використати віртуальну реальність на благо вашій справі:) Залишайте заявку на консультацію у формі зворотного зв’язку і ми обговоримо ідеї.

НАШІ РОБОТИ

НАШІ РОБОТИ

НАШІ РОБОТИ

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.