...

AR рішення для бізнесу

AR рішення для бізнесу

AR рішення для бізнесу

Перспективна технологія для перспективного бізнесу.

опис послуги

опис послуги

опис послуги

Інтерес до доповненої реальності зростає, оскільки інноватори досліджують її актуальність для бізнесу та роль, яку вона може відігравати у забезпеченні робочої сили, досвіді та взаємодії з клієнтами. Ця нова технологія має величезні перспективи для зміни способу роботи бізнесу.

Доповнена реальність (AR) – це використання технологій для додавання штучних цифрових елементів до об’єктів реального життя. Простіше кажучи, щоразу, коли ви використовуєте програмне забезпечення або пристрій, щоб додати нові пам’ятки, звуки або сенсорні стимули до того, що ви бачите, це і є AR. Ось чому AR зазвичай розглядають як програми для смартфонів, які додають нові візуальні елементи до того, що ви дивитеся.

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

Доповнена реальність для бізнесу

Доповнена реальність для бізнесу

Доповнена реальність для бізнесу

У маркетингу

AR допомагає створювати маркетингові стратегії, які справляють незабутнє враження на аудиторію. Накладіть прямі трансляції в режимі реального часу зі своїми спонсорськими ресурсами, встановіть інтерактивні екрани AR у популярних місцях, щоб підвищити впізнаваність бренду, або вийдіть за межі та придумайте власну креативну ідею реклами AR!

У продажах

Продемонструйте, як товар виглядатиме у використанні. Поширеним прикладом AR є покупка окулярів в Інтернеті. Коли ви «приміряєте» свої окуляри, ви фізично не надягаєте нову оправу. Але існують інтернет-магазини зі спеціальними фільтрами, де навівши камеру на своє обличчя, ви “приміряєте” окуляри і оцінюєте, як насправді будете виглядати в них. Ви доповнюєте реальність свого обличчя – і як тільки ви замовите та почнете носити окуляри, ця розширена ідентичність стане вашою справжньою.

У моделюванні

Одним із способів використання доповненої реальності в бізнесі є 3D-моделювання. Технологія часто використовується в процесі проектування таких об’єктів, як будинки та автомобілі. Доповнену реальність також можна використовувати як допоміжний засіб для проектування та розробки продукту на ранній стадії, надаючи дизайнерам точне уявлення про форму та функції продукту.

У навчанні

Використання AR для навчання співробітників або студентів на будь-якому рівні освіти забезпечує захоплюючий мультисенсорний досвід, який часто є ефективнішим, ніж традиційні методи, такі як лекції, картки та підручники. Результатом є більша глибина навчання та швидке засвоєння.

У промислових польових послугах

Доповнена реальність дозволяє віддаленому експерту накладати позначки, повідомлення та діаграми безпосередньо в поле зору інженера, а використання розумних окулярів дає можливість інженеру одночасно виконувати виправлення.

Використання AR у цій галузі може підвищити безпеку, зменшити плутанину та зняти тиск з інженерів, які не можуть бути експертами з усіх технологій та інфраструктур. Доповнена реальність може розширити можливості мобільної робочої сили, зв’язуючи працівників з експертами з усього світу.

Щоб отримати безкоштовну консультацію або замовити послугу, залиште заявку у формі зворотного зв’язку або зателефонуйте за номером на сайті.

НАШІ РОБОТИ

НАШІ РОБОТИ

НАШІ РОБОТИ

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.