...

2D/3D моделювання

2D/3D моделювання

2D/3D моделювання

2D та 3D-моделювання – це створення предмета на комп’ютері. Це процес розробки математичного представлення цього предмета за допомогою програмного забезпечення для моделювання.

Моделювання слугує прекрасною можливістю познайомитися з фінальним результатом проекту ще до його реалізації. Відповідно – вчасно внести правки, зекономивши бюджет на правки вже в частково втіленому проекті.

Де буде корисне 2D чи 3D-моделювання?

Де буде корисне 2D чи 3D-моделювання?

Де буде корисне 2D чи 3D-моделювання?

Архітектура

Архітектори використовують послуги 3D-моделювання для створення високоякісних 3D-моделей своїх нових архітектурних проектів. Це може допомогти їм виявити проблеми дизайну, які можуть не передбачатися під час використання 2D.

Виробництво меблів, годинників, ювелірних виробів, техніки, електроніки 

Професійні моделі використовуються виробниками продукції з багатьох причин. По-перше, продукти можна візуалізувати задовго до виготовлення кінцевого продукту. По-друге, моделі зображення можна поширювати в соціальних мережах, щоб отримати популярність ще до випуску нового дизайну продукту. Прийняття попередніх замовлень – це завжди бонус. Крім того, можна швидко побачити безліч різних конфігурацій продукту, включаючи стільки різних колірних комбінацій, скільки можна придумати.

Дизайн

Зручний спосіб представити свої дизайнерські ідеї, оптимізувати робочий процес і скоротити термін виконання. Показ різних концепцій для одного проекту допомагає отримати схвалення за менший час і приступити до наступного етапу.

Маркетинг

Креативні візуальні елементи стануть в нагоді як ще один спосіб краще продати продукт чи ідею. Використовуючи моделювання, можна створювати дивовижні маркетингові зображення та відео без обмежень у творчості, які трапляються у фотографії.

Креативна команда художників та дизайнерів VENTUMmp game втілить проект будь-якої складності у найкращому вигляді. Ми будемо інформувати вас про перебіг роботи, а також постійно будемо на зв’язку у робочий час та з радістю відзвітуємо про кожен етап і його результати.

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

КАТЕГОРІЇ

5 переваг моделювання

5 переваг моделювання

5 переваг моделювання

1
3D-модель – це спосіб оживити свою ідею ще на старті.
2
Ефективна складова візуальної комунікації з клієнтом.
3
Можливість виправити дорогі помилки дизайну перед виробництвом.
4
Спрощення процесу проектування продукту.
5
Можливість створити приголомшливі анімації або маркетингові зображення за допомогою 3D-моделей.

НАШІ РОБОТИ

НАШІ РОБОТИ

НАШІ РОБОТИ

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.