...

Волинські барбакани

Новітні технології допомогли відтворити історичні події прямо у центрі міста.

Після запуску додатка з доповненою реальністю на екрані електронного пристрою з’являється ціла історична інсталяція!

Тільки уявіть:

  • В’їзна Острозька вежа. Перед основними воротами тече річка, над нею встановлений дерев’яний міст.
  • На мості з’являється князь на коні, біля нього кінні охоронці. Один із охоронців в бойових латах, інший в кунтуші і з прапором на якому зображено герб князя Острозького. 
  • За ним ідуть полонені-московити (згідно з історичними даними) в кайданах, по їхніх змарнілих обличчях та повільних кроках зрозуміло, що ідуть вони не один день.
  • Князя зустрічають задоволені люди, які стоять вздовж мосту. Загальний настрій підтримується сонячною погодою та птахами, які пролітають біля людей.
  • Князь і полоненні заходять в місто зі східної сторони проходячи спочатку по мосту під яким тече річка. Потім вся процесія проходить через ворота і турист переходить на іншу сторону Острозької брами, де бачить як ці ж воїни виїжджають і прямують в сторону центру колишнього міста.
  • Місто в тумані і видно лише декілька відтворених будинків зі сторони сучасної Театральної площі. Потім вся процесія зникає в тумані. Тривалість анімації від трьох до п’яти хвилин.

Метою проекту є ефектне привертання уваги жителів міста та туристів до історичності міста за допомогою цифрових технологій.

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.