...

Міфи домедичної допомоги

Про що цей проєкт?

Зараз мало людей обізнані в знаннях і навичках з домедичної допомоги, існує багато міфів, як неправильно надавати домедичну допомогу. Проєкт «Міфи домедичної допомоги» розпочався з кінця минулого року, коли через соціальні мережі 10 відеороликів, в яких розвінчуються найпоширеніші міфи з домедичної допомоги. 

VENTUMmp game взяла на себе відповідальність у відтворенні технічно-дизайнерської частини проєкту. А саме відтворення AR додатку, який привертає увагу користувачів до медичних предметів та відеороликів, що розміщенні на платформі YouTube.

Мета – розповсюдження плакатів з QR-кодом з посиланнями на створені відеоролики «Міфи домедичної допомоги» в усіх школах Рівненщини для підвищення обізнаності школярів у порятунку людей і впровадження їх використання для дистанційного навчання школярів.

Мета:

На локальному рівні навчити школярів та педагогів всіх шкіл Рівненщини, як правильно рятувати, які дії будуть неправильними, згуртуємо молодь в здобутті корисних знань.

На глобальному рівні відео зможуть використати вчителі при проведенні дистанційного уроку по предмету «Основи здоров’я» та «Захист України» для учнів всіх шкіл Рівненщини і всієї України. 

Ознайомлення дітей та дорослих з новітніми технологіями та демонстрації нового варіанту просування продукту через ігровий контент. 

Про замовника (додаток)

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.