Міфи домедичної допомоги

Про що цей проєкт?

Зараз мало людей обізнані в знаннях і навичках з домедичної допомоги, існує багато міфів, як неправильно надавати домедичну допомогу. Проєкт «Міфи домедичної допомоги» розпочався з кінця минулого року, коли через соціальні мережі 10 відеороликів, в яких розвінчуються найпоширеніші міфи з домедичної допомоги. 

VENTUMmp game взяла на себе відповідальність у відтворенні технічно-дизайнерської частини проєкту. А саме відтворення AR додатку, який привертає увагу користувачів до медичних предметів та відеороликів, що розміщенні на платформі YouTube.

Мета – розповсюдження плакатів з QR-кодом з посиланнями на створені відеоролики «Міфи домедичної допомоги» в усіх школах Рівненщини для підвищення обізнаності школярів у порятунку людей і впровадження їх використання для дистанційного навчання школярів.

Мета:

На локальному рівні навчити школярів та педагогів всіх шкіл Рівненщини, як правильно рятувати, які дії будуть неправильними, згуртуємо молодь в здобутті корисних знань.

На глобальному рівні відео зможуть використати вчителі при проведенні дистанційного уроку по предмету «Основи здоров’я» та «Захист України» для учнів всіх шкіл Рівненщини і всієї України. 

Ознайомлення дітей та дорослих з новітніми технологіями та демонстрації нового варіанту просування продукту через ігровий контент. 

Про замовника (додаток)